MÖBLER / Bord / Soffbord 10188309
nr 1018 8309
Soffbord
1950-tal, längd: 110 cm, djup: 56 cm, höjd: 54 cm
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 februari 2016
kl 19:25:54
100 kr
300 kr